Neha Kakkar

काठमाडौं, मंसिर २६ ।

सिङ्गिङ रियालिटी शो बाट आफ्नो करिअर सुरु गरेकी गायिका नेहा कक्कड अहिले आफैँ उक्त शो को निर्णायकको रूपमा व्यस्त छिन् । हालै उनले ‘इन्डियन आइडल’को मञ्चमा आफू सम्बन्धमा रहेको भन्दै कलाकार हिमांश कोहली र उनले सम्बन्धबारे खुलाएकी थिइन् । तर, अब भने यो समाचार निकै नै दुःखद बनेको छ ।

स्रोतका अनुसार नेहा र हिमांशबिच ब्रेकअप भएको छ ।

अहिले यो खबर सामाजिक सञ्जालमा धेरै नै भाइरल भइरहेको छ । यो कुरा त्यतिवेला बाहिरियो, जब उनीहरूले सामाजिक सञ्जालमा एक–अर्कालाई अनफलो गरिदिए । यसलाई नै लिएर यी दुईको सम्बन्धमा दरार आएको भारतीय मिडियाले उल्लेख गरेर लेखेका छन् ।

केही समयअघि एउटा लाइभ कन्सर्टमा नेहाको प्रस्तुति निकै नै रुचाइयो । सो कन्सर्टको भिडलाई पुलिसले रोक्नखोज्दा खोज्दै पनि सकेन । भिडमा ठुलो भागादौड चल्यो ।

तर, उक्त कन्सर्ट भएकोको दुई दिनपछि उनीहरूले एक–अर्कालाई अनफलो गरेका हुन् । स्रोतका अनुसार उनिहरु ६ महिनाअघिदेखि प्रेम सम्बन्धमा थिए ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here