रग्बी फेस्टिभल एण्ड लाइभ म्युजिकमा कार्यक्रममा नेपाली सङ्गीत तथा चलचित्र क्षेत्रका दुई दर्जन भन्दा बढी कलाकारले एकै मञ्चमा आफ्नो प्रस्तुति दिने भएका छन् । नेपाल रग्बी एसोसियसनले फेम नेपालको आयोजनामा गर्न लागेको उक्त कार्यक्रम मंसिर २२ गते शनिवार टुँडिखेलमा हुँदैछ ।

शो कार्यक्रममा वोर्ल्ड रग्बीको ट्रफी सार्वजनिक समेत गरिनेछ । सर्वसाधारणका लागि निःशुल्क प्रवेश रहेको उक्त कार्यक्रममा २५ हजार भन्दा बढी दर्शकको उपस्थिती रहने आयोजकको अनुमान रहेको छ ।

उक्त लाइभ शोमा अभिनेत्री स्वस्तिमा खड्का, गायक सुगम पोखरेल, प्रमोद खरेल, आशिष राना ‘लाउरे’, नितेश जंग कुवर, स्वप्न सुमन, एक्स ब्याण्ड, अभया एण्ड द स्टिम ब्याण्ड, डिजे सुरेन, डिजे कुइन्लागायत दुई दर्जन बढी कलाकारले आफ्नो प्रस्तुति राख्नेछन् ।

कमेडियन नायक सन्दिप क्षेत्री र शुभेक्षा खड्काले सञ्चालन गर्ने कार्यक्रम बिहान १० बजे देखी साँझ ७ बजे सम्म हुने आयोजकले जनाएको छ । कार्यक्रम स्थलमा स्टल राख्न चाहनेहरुका लागि स्टल बुकिङ समेत खुल्ला गरिएको बताइएको छ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here