आइत, जेष्ठ १३, २०८१
Sun, May 26, 2024
Shadow

बलात्कार पछि हत्या गरिएकि १३ वर्षिया बालिका निर्मला पन्तको हत्याको बिषयमा श्रीकृष्ण लुइँटेल (बोकेदारी) ले दिए कसैले नसोचेको यस्तो कडा जबाफ (भिडियो सहित)

काठमाडौं- पुस २२ ।

नेपालको सांगीतिक क्षेत्र दिनानु दिन परिबर्तनशील हुदै गइरहेको छ । गायक ,गायिका देखि लिएर सम्पूर्ण संगीत क्षेत्रका श्रष्टाहरु केहि न केहि नयाँपन लिएर आइरहेका छन् ।नेपाली कमेडी धारका गीतहरु प्रस्तुत गरेर नेपाली साङ्गितिक आकासमा प्रवेश गर्दा निकै नै रुचाइएका गायक श्रीकृष्ण लुइँटेल ।
उनले कमेडी धारका गित गाएर उक्त गित बाट केहि न केहि संदेश दिने प्रयास गरेका छन । नेपाली कमेडी गीत गायनमा श्रीकृष्ण लुइँटेल भन्ने बितिकै नचिन्ने सायदै कमै भेटिन्छन ।

उनका प्राय सबै गित सुप्रसिद्द छन् । ए बा किन्देउ न भट भटे, साली कमला जस्ता अनेकौ गितले गायक श्रीकृष्ण लुइँटेललाई नेपालि साङ्गितिक आकाशमा चिनायो ।
गायक श्रीकृष्ण लुइँटेल नाम भन्दा पनि उनलाई बोके दारी भन्दा धेरै दर्शक तथा श्रोताले एकै पल्ट चिन्ने गर्दछन । उनी समाजमा भएका घटनाहरुलाई आफ्नो गितमा समाबेश गरि ब्यंग्यात्मक शैलीमा प्रस्तुत गरी समाजमा विभिन्न संदेश प्रस्तुत गर्ने गर्दछन् ।
लुइँटेलले समाजमा हुदै आएका बिभिन्न समस्याहरुलाई उठाएर त्यस्ता समस्या समाधानका उपा्य समेत प्रस्तुत गर्दै “बोकेको बोके चौतारी” नामक कार्यक्रम संचालनमा ल्याएका छन् । यसै कार्यक्रम मार्फत उनले बलात्कार पछि हत्या भएकि १३ वर्षिया बालिका निर्मला पन्तको बारेमा तयार पारेको भिडियोले सबैको ध्यानाकर्षण गरेक छन ।
अत्यन्तै मेहेनत गरेर निर्माण गरिएको भनिएको यो कार्यक्रमको तेस्रो भाग तल भिडियोमा हेर्नुहोला ।

https://youtu.be/YZ2bw8gnEwE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *