काठमाडौं,मंसिर-२०।

गायक तथा सङ्गीतकार टंक बुढाथोकी नायिका तथा गायिका सारिका घिमिरेको स्वरमा रहेको नयाँ गीत ‘रातो गल्बन्दी मैले भिरेको, तिम्ले इशारा सुहाको गरेको’ सार्वजनिक भएको छ । यमनाथ मैनालीको शब्द, टंकको सङ्गीत रहेको गीतको भिडियो आज सार्वजनिक भएको हो ।

भिडियो:

सुनिल क्षेत्रीको निर्देशन र कोरियोग्रा्फि रहेको गीतको भिडियोमा सुनिलसँगै अलिसा शर्मा, नेपाली ठिटोज र गायक गायिका फिचरिङ छन् । बुद्ध थापाको छायाँकन, विकाश ज्ञवालीको सम्पादनमा तयार भएको गीतको भिडियो सुन्दर बनेको छ ।

Rato-galbandi2

सारिका घिमिरे नायिका हुँदै पछिल्लो समय गायन क्षेत्रमा पनि चर्चा कमाउँदै आएकि छिन भने चर्चामा रहेका गायक हुन टंक बुढाथोकी । ‘हामीले स्रोता/दर्शकमाझ एउटा राम्रो गीत पस्किने जमर्को गरेका छौ पक्कै पनि स्रोता/दर्शकको रोजाइमा पर्छ होला’ टंक र सारिकाले बताए ।

Rato-galbandi asong by sarika ghimire and tanka budhathoki

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here