A-division league

काठमाडौँ– शहीद स्मारक ए डिभिजन लिग फुटबल प्रतियोगितामा आज भएको तेस्रो चरणको पहिलो खेलमा च्यासल युथ क्लबले एनआरटी लाई पराजित गर्दै प्रतियोगितामा पहिलो जित निकालेको छ ।

सातदोबाटोस्थित एन्फा कम्प्लेक्सको खेल मैदानमा भएको खेलमा च्यासलले एनआरटीलाई ५–१ गोलअन्तरले पराजित गर्दै प्रतियोगितामा पहिलो जित निकालेको हो । यसअघि खेलको दुई खेलमा एक खेलमा हार तथा एक खेलमा बराबरी खेलेको थियो । च्यासलले पहिलो खेलमा मछिन्द्र क्लबलाई गोलरहित बराबरीमा रोकेको थियो भने आर्मीसँग १–० गोलअन्तरले पराजित भएको थियो ।

च्यासलको जितमा अमिर श्रेष्ठ र विमल घर्तीमगरले दुई दुई गोल गरे भने सन्तोष साउखलले एक गोल गरे । अमिरले खेलको पहिलो हाफको १४ औँ मिनेटमा पहिलो गोल गर्दै खाता खोले । त्यस्तै उनले खेलको पहिलो हाफको २९ औँ मिनेटमा व्यक्तिगत दोस्रो गोल गर्दै च्यासलको अग्रता दोब्बर पारे ।

खेलको पहिलो हाफसम्म २–० ले अगाडि रहेको च्यासलले दोस्रो हाफमा ३ गोल थप्यो । खेलको ५६ औँ मिनेटमा विमलले गोल गर्दै च्यासलको अग्रता तेब्बर पारे भने अर्का खेलाडी सन्तोषले खेलको ६३ औं मिनेटमा अर्को एक गोल थपे । त्यसैगरी विमलले खेलको ८६ औँ मिनेटमा व्यक्तिगत दोस्रो गोल गरे ।

एनआरटीको तर्फबाट विदेशी खेलाडी मोसुद अग्बोलाले खेलको दोस्रो हाफको अत्तिरिक्त समयमा एक सान्त्वना गोल फर्काए । च्यासलका विमलको यो खेल नै लिगको अन्तिम खेल हो । विमल ‘ट्रायल’का लागि बेल्जियम जाने भएपछि लिगका बाँकी खेल नखेल्ने भएका छन् ।

क्लबले बेल्जियम जाने भएपछि उनको सम्झौता फुकुवा गरेको हो । यसअघि पनि विमलले बेल्जियमको आरएससी एण्डरलेच्टबाट पनि खेलेका थिए त्यस्तै स्पेनको मार्वेला युनाइटेडमा ट्रायल दिएका थिए । यस जितसँगै च्यासलले अङ्क तालिकामा चार अङ्क जोडेको छ भने एनआरटीको जम्म एक अङ्क छ । आजै हुने दोस्रो खेलमा मनाङमस्र्याङ्दी क्लब र थ्रीस्टार क्लब आमनेसामने हुँदैछन् ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here