देहरादून, मुरादाबादको पाकबाडा नजिकै लोधीपुर राजपूत गाउँका अभिनेता तथा निर्देशक लक्की खानले आठौं देहरादून अन्तर्राष्ट्रिय फिल्म फेस्टिभलमा आफ्नो प्रतिभा प्रमाणित गरेका छन् ।
देहरादुनमा बसेर लक्की खानले युट्युबमा डरलाग्दो सर्ट हिट फिल्महरू बनाएर आफ्नो करियर सुरु गरे।उनले भुतो की प्रेम कहानी, भूतको घर, आत्मा, छालवा, वो कौन थी, प्रेतवाधित होस्टेल, भुटिनीको साया, इन्सानिया एक धरम आदि जस्ता धेरै कामहरू गरे।

जनताले निकै मन पराएका थिए र अहिले जापानमा बसेर खउफ है नामको जापानी कलाकारलाई लिएर अर्को डरलाग्दो फिल्म बनाएका छन् ।लक्की खानले युट्युबमा नयाँ च्यानल बनाएको र थोरै सब्सक्राइबर भए पनि जापानमा बनेको मेरो शटलाई जनताले मन पराएको बताए ।

मलाई खौफ फिल्म धेरै मन पर्यो जापानमा जापानी कलाकारसँग फिल्म बनाउन निकै कठिनाइको सामना गर्नुपर्‍यो र अब म आफ्नो अर्को फिल्म बनाउँदैछु जसको नाम अकाल मृत्यु हुनेछ, उनले देहरादुनमा रहेको शुक्ला परिवार मेरा लागि भगवान जस्तै भएको बताए । मलाई उहाँहरुको भाइ र छोराको रुपमा उहाँले धेरै माया र सम्मान दिनुभयो र उहाँहरुको माया र आशिर्वादले आज म यो स्थानमा छु ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here