कालिकोट : गितकार तथा मेम्बसा ईन्टरनेशनलकी अध्यक्ष यमु शर्मा सुब्बाले कालिकोट जिल्ला सान्नी त्रिवेणी गाउँपालिका वडा न. २ स्थित दुर्गम लेखबाट बस्तीलाइ २ थान स्टेचर  प्रदान गर्नु भएको छ । प्राइम टाइम्स टेलिभिजन स्थानीय संवाददाता पत्रकार रमेश बहादुर बुढाको बिशेष पहलमा उक्त स्टेचर उक्त वस्तीलाई उपलब्ध गराईएको हो। सो गाउमा स्टेचर नभएका कारण बिरामीलाई स्वास्थ्य चौकी सम्म लैजान कठिनाई भएको हुनाले स्टेचर सहयोग गरिएको मेची महाकाली बुहारी संयुक्त आवाजकी अध्यक्ष समेत रहकी सुब्वाले जानकारी दिनुभयो । ।

अमेरिकामा रहेर पनि नेपालमा पिडा र शोषणमा परेका महिला,वालवालिका,वृद्धा सबैलाई सहयोग गर्दै आएकी समाजसेवी सुब्वाले अत्यन्त समस्यामा परेका विपन्न परिवारहरुलाई आर्थिक,खाद्यान्न तथा अन्य सहयोग गर्दै आउनु भएको छ  । गीतकारको रुपमा समेत परिचित उहांका केही गीतहरुले अवार्ड समेत जितेको छ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here