सोम, असार ३१, २०८१
Mon, July 15, 2024
Shadow

ईजिप्टमा स्वास्थ्य व्यबसायी अनिल कुमार शर्मालाई राजदुतबाट अवार्ड प्रदान

स्वास्थ्य क्षेत्रमा संलग्न व्यवसायी तथा समाजसेवी अनिल कुमार शर्मा ग्लोवल ईन्टरनेशनल अवार्डबाट सम्मानित भएका छन् ।

वल्र्डवाईड मिडिया नेटकर्वकको आयोजनामा ईजिप्टको राजधानी कायरोस्थित होटल स्विस ईन नाईलमा सम्पन्न भव्य समारोहमा शर्मालाई स्वास्थ्य व्यबसायीको रुपमा ईजिप्टका लागि नेपाली राजदूत सुशिल के. लम्सालले उक्त सम्मान प्रदान गरेका हुन् ।

दाँतकाे उपचारकाे क्षेत्रमा ॐ चावहिल डेन्टल हस्पिटल सञ्चालन गरेर सेवा प्रदान गरिरहेका शर्मा विभिन्न सामाजिक संघसंस्थामासमेत आवद्ध छन् । साथै ॐ चावहिल डेन्टल हस्पिटलमार्फत विभिन्न स्थानीय तहमा पुगेर निशुल्क दन्त शिविर सञ्चालन गरेर सेवा प्रदान गर्दै आइरहेका छन् । उनी ॐ चावहिल डेन्टल हस्पिटलका निर्देशक हुन् । हस्पिटलले चाबहिल, काेटेश्वर, कपनशाखाबाट सेवा दिँदै आइरहेकाे छ । 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *