काठमाडौँ — कार्तिक २४। मर्डन पेन्टाथलन फेडेरेसन नेपालको दोस्रो साधारणसभा सप्पन्न भएको छ । राजेन्द्र श्रेष्ठको अध्यक्षतामा र राखेप का उपाध्यक्ष पिताम्बर तिमिल्सिना प्रमुख आतिथ्यतामा सम्पन्न उक्त कार्यक्रममा बार्षिक कार्ययोजना पारित गर्दै महासचिव यादव बस्नेतले प्रस्तुत गरेको संगठनात्मक प्रतिबेदन र लेखपरिक्षण प्रतिबेदन केही संसोधन सहित पारित भएको छ ।

कार्यक्रममा फाल्गुन महिनामा सुनसरीको इटहरीमा राष्ट्रिय लेजर रन प्रतियोगिता र काठमाडौमा अन्तर्राष्ट्रिय स्तरको वोल्ड लेजर रन सिटि टुर प्रतियोगिता २०२० मा आयोजना गर्ने निर्णय गर्नुको साथै २०२० मा हुने लेजर रन प्रतियोगिता सम्पन्न गर्नका लागि बरिष्ठ उपाध्यक्ष मोहन डागिको संयोजकत्वमा ९ सदस्सिय उपसमिति गठन भएको छ ।

कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि पिताम्बर तिमिल्सिनाले मर्डन पेन्टाथलन नेपाल छोटो समयमा निकै धेरै उपलब्धी प्राप्तगरि अन्तर्राष्ट्रिय स्तरमा आफुलाइ उभ्याउन सफल भएको र आजका दिन सम्ममा थुप्रैपटक अन्तर्राष्ट्रिय पदक जित्न सफल भएकोमा हार्दिक बधाई तथा शुभकामना प्रदान गरिएको फेडरेशनका कार्यसमिती सदस्य कमल ढकालले जानकारी दिए ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here